n nn nDušo durys - Dominius AS
Turite klausimų? (+370) 647 427 95
  • lt
  • en
  • nb

Dušo durys

Vonios kambarys – viena intymiausių namų erdvių, kurioje tekantis vanduo ryte suteikia energijos, o vakare nuplauna dienos rūpesčius. DOMINIUS dušo kabinos ir durys atspindi svarbiausius skandinaviškos estetikos elementus – kokybę, minimalizmą ir funkcionalumą. Grūdinto stiklo ir metalo deriniai vonios interjerui suteiks tvarkos ir švaros pojūtį, natūraliai derės su tekančio vandens vaizdu. Platus technologinių ir dizaino sprendinių pasirinkimas leidžia prisitaikyti prie unikalių kliento poreikių ir nestandartinių erdvių. DOMINIUS pasiūlymai vonios kambariui:

Dusjkabinett metall med glass Dominius AS

Dušo kabinos

Dušo kabina su stiklo sienelėmis patiks ieškantiems minimalizmo, kartu ir funkcionalumo. Matiniai metalo profiliai ir itin skaidrus stiklas sukuria harmoningą stiliaus kontrastą. Kabinos vidinė dalis padengta hidrofobine danga, kuri sukuria lotoso lapo efektą, t. y. atstumia muilo putas ir vandenį.

Industriell svart dusjvegg-3

Industrinio stiliaus dušo sienelės

Tai duoklė minimalistinio dizaino estetikai. Švarios linijos, subtilus juodo rėmo akcentas bei skaidrus stiklas sukuria monochrominę harmoniją ir išsaugo erdvės dydį. Sienelės vidinė pusė padengta hidrofobine danga, kuri palengvins stiklo priežiūrą.

Dusj metall dør med glass

Dušo sienelės su durimis

Funkcionalus pasiūlymas ieškantiems dušo kabinos, kuri natūraliai įsilietų į mažesnę vonios kambario erdvę. Matinės juodos spalvos metalo linijos gali tapti pagrindiniu vonios interjero akcentu. Vidinė konstrukcijos dalis padengta hidrofobine danga.

Dusjdør i glass

Berėmės dušo durys

Tai klasikinis bene populiariausias minimalizmo estetikos sprendimas jūsų voniai. Berėmės dušo durys pagamintos iš itin saugaus 6–8 mm grūdinto stiklo bei padengtos hidrofobine danga, kuri padės lengviau išlaikyti stiklus švarius.

Visos DOMINIUS sukurtos konstrukcijos gaminamos be slenksčių. Toks sprendimas padeda išsaugoti atskirtų erdvių vientisumą. Populiarėjanti skandinaviška estetika ir industrinė stilistika neaplenkia ir vonios kambario. Dušo kabinos su juodo metalo elementais tapo ryškiu interjero akcentu, kuris derinamas su šviesiomis plytelėmis bei natūraliu apšvietimu. Tokiam interjerui būdingas praktiškumas, funkcionalumas ir linijų švara. Speciali hidrofobinė stiklo danga užtikrina lengvesnę jo priežiūrą. Dušo kabinų atidarymo būdai derinami prie kiekvienos erdvės galimybių ir individualių kliento poreikių. DOMINIUS tikslas – vonios erdvėms suteikti praktiškumo ir funkcionalumo, neaukojant estetikos ir ilgaamžio stiliaus.

Mūsų atliktų darbų pavyzdžiai

Susisiekite su mumis ir užsisakykite

Jūsų vardas *

Telefonas *

Įmonės pavadinimas

Iš kur sužinojote apie mus? *

El. paštas *

Žinutės tekstas *

Pridėti failą (.pdf, .png, .jpg)