n nn nMetalinės pertvaros - Dominius AS
Turite klausimų? (+370) 647 427 95
  • lt
  • en
  • nb

Metalinės pertvaros

  • Home
  • /
  • Metalinės pertvaros

Ieškote būdų, kaip atskirti erdves, išsaugant vientisumą ir natūralų šviesos srautą? Funkcionalios stiklo ir metalo pertvaros padės įgyvendinti jūsų lūkesčius. Tai idealus pasirinkimas namų ir komercinėse erdvėse, kai norime išsaugoti interjero lengvumą ir švarias linijas.

DOMINIUS asortimentą sudaro šių tipų pertvaros:

Metallvegg og dør Metalldør or vegg Ståldør og vegg (11)

Pertvaros su viengubomis ir stumdomomis durimis

Kombinuota konstrukcija su atveriamomis arba stumdomomis metalo ir stiklo durimis. Tai estetiška alternatyva sienoms, siekiant bendroje erdvėje sukurti vientisumą ir išsaugoti sklindančią natūralią šviesą. Metalo profiliai šiose pertvarose tampa stilinga detale, išryškinančia grūdinto stiklo skaidrumą ir linijų švarą.

Vinnrom metall vegg med glass

Kambario sienos su durimis

Šis derinys dažniausiai naudojamas norint įgyvendinti neįprastus poreikius. Pavyzdžiui, vyno kambarys su metalo ir stiklo sienomis bei durimis sukuria atskirą estetišką aplinką, kartu išpildo maksimalios izoliacijos poreikį. Tokiu atveju konstrukcija gaminama su slenksčiu ir papildomu stiklo paketu.

Metallveggen med glass

Stiklinės sienos su metaliniais rėmais

Tai funkcionaliausias erdvių padalijimo sprendimas. Taip neizoliuojamos atskiros zonos, o sukuriamas subtilus, lengvas jų perskyrimas, neapsunkinant bendro vaizdo. Stiklinės sienos gali būti naudojamos net ir didelio ploto patalpose, skaidant jas į keletą dalių.

Element metallveggen av Dominiu -AS

Metaliniai sienų elementai

Šie elementai skirti individualiems poreikiams. Jie sukuria aliuziją į erdvės padalijimą nenaudojant griežtų konstrukcijų.

Skiriame ypatingą dėmesį DOMINIUS gaminių kokybei. Gamyboje naudojame tik aukščiausius kokybės standartus atitinkančias medžiagas ir technologijas. Siekiame, kad mūsų gaminiai būtų vertinami ne tik dėl išskirtinio dizaino ir funkcionalumo, bet ir dėl ilgaamžiškumo. Mes suprantame, kad kiekviena namų erdvė yra unikali, todėl vengiame standartinių sprendimų. Dėl įgytos patirties, aiškių savo vertybių ir nuolatinio tobulėjimo galime realybe paversti net sudėtingiausią projektą.

Mūsų atliktų darbų pavyzdžiai

Susisiekite su mumis ir užsisakykite

Jūsų vardas *

Telefonas *

Įmonės pavadinimas

Iš kur sužinojote apie mus? *

El. paštas *

Žinutės tekstas *

Pridėti failą (.pdf, .png, .jpg)