n nn nMetalo-stiklo durys - Dominius AS
Turite klausimų? (+370) 647 427 95
  • lt
  • en
  • nb

Metalo-stiklo durys

  • Home
  • /
  • Metalo-stiklo durys

Pasinaudokite skandinavų sukaupta patirtimi ir ištobulintais sprendimais, kurie padės išlaikyti erdvių švarą ir grynumą. Minimalizmo estetika natūraliai įsilies ir papildys daugumą architektūrinių sprendimų. Interjere naudojamos metalo ir stiklo konstrukcijų durys padės išsaugoti natūralią šviesą, subtiliai atskirs namų erdves, bendram vaizdui suteiks lengvumo pojūtį. DOMINIUS asortimentą sudaro šios metalo ir stiklo durų konstrukcijos:

Dobbel metalldør med glass

Dominius dvigubų durų linija

Dvigubos atveriamos metalo ir stiklo durys nesumažins erdvės ir išsaugos natūralią šviesą. Itin skaidrus stiklas ir ploni juodo metalo profiliai interjerui suteiks lengvą modernumo pojūtį.

Fransk metalldør med glass med fast panel på siden

Dominius dvigubų durų linija su fiksuotomis šoninėmis panelėmis

Šias duris sukūrėme didesnėms erdvėms, kurioms norima suteikti skandinaviškos prabangos, nesukuriant papildomo triukšmo interjere. Fiksuotos šoninės panelės išryškina durų dizainą – itin skaidraus grūdinto stiklo ir juodo matinio metalo dermę. Atsižvelgdami į individualius jūsų poreikius, duris galime pagaminti su minimalistinio stiliaus rankenomis ir užraktu.

Hengslet metalldør med glass

Dominius viengubų durų linija

Tai funkcionalus pasirinkimas mažesnėms erdvėms, kai kiekvienas centimetras turi būti
išnaudotas itin apgalvotai. Juodi metalo profiliai ir skirtukai kartu su „Opti-White“ rūšies
stiklu duris vizualiai platina ir padeda sukurti harmoningą visumą.

Skyvedør med glass

Dominius stumdomų durų linija

Tai dar vienas mūsų sprendimas, padedantis išsaugoti erdvės dydį ir kuriantis  skandinavišką jaukumą. Šios durys gali būti gaminamos be metalo skirtukų, taip maksimaliai išnaudojant natūralią šviesą patalpoje. Stumdomos durys – itin funkcionalios, tad tiks tiek gyvenamųjų, tiek komercinių patalpų erdvėse.

Metalo ir stiklo konstrukcijų durys bei pertvaros yra vienas geriausiai atpažįstamų skandinaviško stiliaus elementų, pabrėžiančių aplinkos natūralumą. Siekiant sustiprinti jaukumo pojūtį, šiaurietiškas interjeras dažnai papildomas medžio elementais. Tokiu atveju metalo ir stiklo konstrukcijos derinamos su medinėmis grindimis ar lubų sijomis. Šie medžiagų kontrastai sukuria erdvės harmoniją ir išryškina architektūrinius sprendinius. DOMINIUS specialistai, atsižvelgdami į jūsų individualius poreikius, visada padės pasirinkti geriausiai lūkesčius atitinkantį sprendimą.

Mūsų atliktų darbų pavyzdžiai

Susisiekite su mumis ir užsisakykite

Jūsų vardas *

Telefonas *

Įmonės pavadinimas

Iš kur sužinojote apie mus? *

El. paštas *

Žinutės tekstas *

Pridėti failą (.pdf, .png, .jpg)