n nn nTurėklai - Dominius AS
Turite klausimų? (+370) 647 427 95
  • lt
  • en
  • nb

Turėklai

Tinkamai parinkti turėklai gali pabrėžti erdvės lengvumą, pastiprinti architektūrinius sprendinius ir išsaugoti natūralios šviesos srautą. DOMINIUS specialistai lanksčiai prisitaiko prie skirtingų erdvių ir kliento poreikių. Dėl naudojamų technologijų galime pasiūlyti tinkamiausius sprendinius nestandartinėms situacijoms. Harmoningai parinktas dizainas ir medžiagos kiekvienu atveju padės pasiekti geriausių rezultatų.

Mūsų asortimentą sudaro:

– Grūdinto stiklo turėklai

Turėklai, gaminami iš saugaus grūdinto stiklo, patiks tiems, kurie nori, kad laiptai tarsi ištirptų bendroje erdvėje. Tokie turėklai ypač populiarūs skandinaviško ir industrinio stiliaus gyvenamosiose bei komercinėse patalpose.

– Metaliniai turėklai

Šie turėklai suteikia itin plačių dizaino galimybių: nuo subtilių sidabro atspalvio aptakių formų iki juodo metalo ir modernių geometrinių motyvų.

– Perforuoto metalo turėklai

Tai pasiūlymas norintiems, kad laiptai taptų ryškiu interjero akcentu, bet išsaugotų skandinavišką estetiką. Akytas metalas turėklams suteikia išskirtinumo ir išryškina laiptų erdvę.

– Mediniai turėklai

Mediniai turėklai gali tapti puikia atsvara metalo ir stiklo konstrukcijoms. Jie interjerui suteiks natūralumo, stiprins jaukumo ir šilumos pojūtį.

 

Plačios gamybos galimybės leidžia įgyvendinti įvairius dizaino sprendimus. DOMINIUS kuriami turėklai padės maksimaliai įgyvendinti interjero idėją, užtikrins saugumą ir natūraliai įsilies į bendrą erdvę. Jūsų poreikiai bei sukurti iššūkiai yra mūsų komandos varomoji jėga, kuri padeda tobulėti ir atrasti naujų konstrukcijų galimybių.

SUSISIEKITE DABAR

Mūsų atliktų darbų pavyzdžiai

Susisiekite su mumis ir užsisakykite

Jūsų vardas *

Telefonas *

Įmonės pavadinimas

Iš kur sužinojote apie mus? *

El. paštas *

Žinutės tekstas *

Pridėti failą (.pdf, .png, .jpg)